X
X

Şifacı

Orjinal adı HEALING olan Şifacı filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Şifacı oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Hapiste geçirdiği 18 yılın ardından, Viktor Khadem hayattan umudunu kesmiştir artık.

Kalan 18 ayını geçirmesi için, güvenlik önlemlerinin daha az olduğu kırsaldaki Won Wron hapishanesine yollanır. Kıdemli Subay Matt Perry’i burada mahkûmlara rehabilitasyon sürecinde sorumluluklar vermektedir.Bunlar; yaralanmış yırtıcı kuşları, kartalları, şahinleri ve baykuşları iyileştirmektir.

Bütün zorluklara rağmen, Matt, Viktor’ı bir numaralı deneği yapacak ve onu adını Yasmine koyduğu 2 metre kanat genişliği olan kama kuyruklu kartalla tanıştıracaktır. Eğer bu ikili anlaşırlarsa, hayatta her şeyin mümkün olacağını kanıtlayacaklardır.

Gerçek bir hikâyeden esinlenen yapımın yönetmen koltuğunda, Avustralya’nın yeni dönem sinemasının yazar ve yönetmeni olan, 30’u aşkın festivalden ödüllerle dönen “The Interview” filmiyle tanınan Craig Monahan bulunuyor.

YÖNETMEN: CRAIG MONAGHAN ()

OYUNCU: HUGO WEAVING (), DON HANY (), XAVIER SAMUEL (), ROBERT TAYLOR (), ANTHONY HAYES (), JANE MENELAUS ()

FİRMA: Lightning, ABD 2014