X
X

Gülizar 8. Bölümde fidye için kaçırılıyor!

10.03.2018 Cumartesi 10:59 (Güncellendi: 02.04.2018 - 12:24)

Gülizar 10 Mart Cumartesi yayınlanan 8. Bölümde, kaçırılan Gülizar'ı kurtarma görevi Murat'a düşüyor; kritik saatler Gülizar için başlıyor!

Gülizar bu akşam yayınlanan 8. Bölümde Gülizar’ın kaçırılması herkesin büyük bir şok yaşamasına sebep olur. Teksoy, Şerif’ten kurtulmak için kaçma planları yapar. Arkasında her şeyi bırakıp yeni bir hayatın planını yapan Teksoy, para için Gülizar’ı kaçırır. Bu sayede Sepetçi Ailesi’nden istediği fidyeyi almayı planlar.

Gülizar’ın kaçırılmasıyla ne yapacağını bilemeyen Murat, her yerde onu aramaya başlar. Gülizar’ın gelmesiyle ikiye bölünen Sepetçi Ailesi, gelen fidye teklifi karşısında da kritik bir karar almak zorunda kalır. Murat’ın, Gülizar’a aşık olduğunu öğrenen Mine, bu fırsatı kullanmanın peşine düşer. Bu sayede Gülizar’dan ebediyen kurtulmayı planlar ve Teksoy ile iş birliği yapmaya hazırlanır.

Gülizar’ın sahne aldığı mekandayken kaçırılması, Suzan ve Fettah’ı da çaresiz bırakır. Teksoy’un para teklifi karşısında önemli bir karar alma eşiğinde olan ikili, her zamankinden daha dikkatli olmak zorundadırlar.

Öte yandan Gülizar’ın yolladığı video, herkesi tedirgin eder. Teksoy, polise haber vermemelerini belirtir ve Gülizar umutsuzca kurtarılmayı bekler.

Gülizar yeni bölümüyle cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

GÜLIZAR VİDEOLARI