X
X

Gülizar 9. Bölümde gizli aşk ortaya çıkıyor!

17.03.2018 Cumartesi 10:07 (Güncellendi: 02.04.2018 - 12:24)

Gülizar, 17 Mart cumartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde Gülizar ve Murat aşkı herkesin tepkisine yol açıyor ve ortalık karışıyor!

Gülizar bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde, Gülizar ve Murat'ı zor günler beklemektedir. Son bölümde Gülizar ve Murat yakınlaşmasını gören Hayriye Hanım, onlara hiç beklemedikleri bir tepki verir. Olanlar karşısında büyük bir şok yaşayan Gülizar ise çaresiz kalır. Çiftlikte Gülizar'ı seven tek kişi Hayriye Hanım'dır ve bu olaydan sonra Gülizar, onu kaybetme korkusu yaşar. Mine'den yeni ayrılan Murat ise aynı şekilde tepkilere maruz kalır. Gülizar ve Murat'ın yanında olan tek kişi ise Suzan'dır.

Gülizar, bu durumun ortaya çıkmasıyla bir anda bütün aileyi karşısına alır. Başta Candan ve Mine olmak üzere herkesi haklı çıkaracak bir durumun içinde kalmıştır. Gülizar, ne yapacağını bilemez. Murat'la birlikte tattığı aşkı bir türlü yaşayamaz. Onların birlikte olduğuna şahit olan Veysel de bu duruma şiddetle karşı çıkar. Murat'a büyük bir tepki verir. Murat ise yaşadıklarından sonra daha fazla sakinliğini koruyamaz. Murat'ın öfkesi onun sağlığını tehlikeye atacak bir duruma neden olur.

Mine ise artık daha tehlikelidir. Murat'ı kaybetmeyi bir türlü hazmedemez. Gülizar'a her geçen gün daha da bilenir. Ardı ardına tehlikeli hamleler yapmaya devam eder. Bu yolda da yanına Teksoy ve Kartal'ı almaktan çekinmez. Mine'nin son zamanda yaptıkları artık Teksoy'u bile şaşırtır.

Gülizar ise tüm bu yaşananların ortasında kalmıştır ve artık bir seçim yapmak zorundadır. Hayriye'nin kendisini zorlamasıyla aşkı ve ailesi arasında kalmıştır. Bu da yetmezmiş gibi Kartal da Gülizar’ı aşkı ve müzik kariyeri arasında seçim yapmaya zorlar. Acaba Gülizar yıllardır özlemini kurduğu ailesi ve müziği mi; yoksa hayatında ilk kez tattığı aşkı mı seçecektir?

Gülizar yeni bölümüyle cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

GÜLIZAR VİDEOLARI