X
X

Gülizar’da sürprizler bitmiyor!

03.03.2018 Saturday 12:08 (Güncellendi: 02.04.2018 - 12:24)

Ünlü şarkıcı Zeynep Casalini diziye konuk oluyor! Farah Zeynep Abdullah’tan Gülizar’a özel yeni imaj! Çağan Irmak’ın yaptığı, sevilen dizisi “Gülizar" da sürprizler bitmiyor.

Kanal D’nin yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, senaryo ve proje tasarımını usta yönetmen Çağan Irmak’ın yaptığı, sevilen dizisi “Gülizar" da sürprizler bitmiyor.

Farah Zeynep Abdullah Gülizar için saçlarını kestirdi, rengini değiştirdi.

Gülizar’ın başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah, dizi için yepyeni bir imaj çalışması yaptı. Güzel oyuncu karakteri için beline kadar uzanan saçlarını kestirdi ve rengini değiştirdi.

Zeynep Casalini Gülizar’da.

Dizinin bu cumartesi akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümünün bir diğer sürprizi ise ünlü şarkıcı Zeynep Casalini. Sanatçının konuk olarak yer alacağı dizide Gülizar, Zeynep Casalini konseri öncesinde ilk kez ön solist olarak sahneye çıkacak. Casalini, sahne heyecanı yaşayan Gülizar’ı sakinleştirip, ona hem destek olacak hem de cesaret verecek.

Aşkını itiraf eden Murat’a Gülizar’ın tepkisi ne olacak? Hayriye Hanım’ın herkesten gizlediği sır ne? Suzi hapishaneye düşmekten kurtulabilecek mi?

 

Gülizar her Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

GÜLIZAR VİDEOLARI