Skip to main content
 
Gülizar 7. Bölümde Neler Olacak?
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Gülizar 7. Bölümde Neler Olacak?

Gülizar 6. Bölümde Neler Olacak?

Gülizar 6. Bölümde Neler Olacak? / Özel Klipler

Gülizar 6. Bölümde, Candan'ın hakaretlerinden sonra daha fazla dayanamayan Gülizar, reddi miras yaparak çiftliği terk etmeye karar verir!   Hemen izle


Gülizar 3 Mart cumartesi yayınlanacak olan 7. Bölümde, Murat'tan gelen ilan-ı aşk karşısında Gülizar ne yapacak? Murat ve Gülizar yeni bir aşka yelken açacak mı?
Gülizar 3 Mart cumartesi yayınlanacak olan 7. Bölümde, Murat'tan gelen ilan-ı aşk karşısında Gülizar ne yapacak? Murat ve Gülizar yeni bir aşka yelken açacak mı?

Gülizar yeni bölümde, reddi miras yaptıktan sonra çiftliği terk eden Gülizar'ı artık bambaşka bir hayat beklemektedir. Kendini bir anda hayallerinin tam ortasında bulan Gülizar, Kartal'la tanışmış ve albüm hazırlıkları için kolları sıvamıştır. Fettah'la birlikte hayallerine doğru koşan Gülizar, sesiyle Kartal'ı etkilemeyi başarmıştır. Gülizar'daki ışığı fark eden Kartal ise ondan bir star yaratmaya kararlıdır. Öte yandan Mine'yle ayrılan ve Gülizar'a olan duygularıyla başa çıkamayan Murat, artık harekete geçmiştir. Gülizar'ın çiftlikten ayrılması onun duygularını daha da kamçılamıştır. Gülizar'ın sonsuza dek kaybetmekten korkan Murat onun karşısına çıkar ve aşkını ilan eder. 

Murat'ın aşk ilanıyla hem şaşıran hem de ne yapacağını bilemeyen Gülizar arada kalır. Bir yandan sevdiği adamı ister ancak bir yandan da her şeye rağmen kız kardeşi Mine'nin eski nişanlısı olan Murat'la olmayı doğru bulmaz. Ne olursa olsun Gülizar'dan vazgeçmeyeceğini söyleyen Murat, onu etkilemek için her şeyi yapar. Peki Gülizar, duygularına kapılıp Murat'la yeni bir aşka yelken açacak mı?

Gülizar, heyecan dolu yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

03.03.2018 Cumartesi 09:00   (Güncellendi: )