X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Gülizar 9. Bölümde Neler Olacak?

Gülizar 17 Mart cumartesi yayınlanacak yeni bölümde, ortalık karışıyor. Son olarak Gülizar'ın da Murat'a olan hislerini itiraf etmesi ikiliyi yakınlaştırmıştı. Murat ve Gülizar aşkı giderek büyürken, bu aşka Hayriye Hanım'ın şahit olması her şeyi alt üst edecektir. Murat ve Gülizar'ı yakınlaşırken gören Hayriye Hanım, deliye döner. İkili ise bu olayın şokuyla ne yapacağını bilemez. Hayriye Hanım artık Gülizar'ın yanında değil karşısındadır. Bu durumdan sonra büyük bir üzüntü yaşayan Gülizar, aşkı ve ailesi arasında kalmıştır. Bu durumu çevresindekilere nasıl açıklayacaktır. Aşk dedikoduları kısa sürede herkesin kulağına gider. Veysel de bu aşka karşı çıkanlar arasındadır ve oğluyla büyük bir tartışma yaşar.

Murat ve Gülizar'ın hayatında artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. İkiliyi bekleyen zor günler kapıdadır. Peki Gülizar bu zor durumdan yara almadan kurtulabilecek midir? Murat, sevdiği kadının yanında olacak mıdır?

Gülizar yeni bölümüyle cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Bahri, Suzan'a aşıktır

FRAGMANLAR