Skip to main content
 
Gülizar 9. Bölümde Neler Olacak?
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Gülizar 9. Bölümde Neler Olacak?

Gülizar 8. Bölümde Neler Olacak?

Gülizar 8. Bölümde Neler Olacak? / Özel Klipler

Gülizar 10 Mart cumartesi yayınlanacak olan 8. Bölümde fidye için Teksoy tarafından kaçırılan Gülizar şimdi ne yapacak? Gülizar, Teksoy'un elinden kurtulmayı başaracak mı?   Hemen izle


Gülizar 9. Bölümde, Murat ve Gülizar arasında yaşanan gizli aşk gün yüzüne çıkıyor, ikiliyi zor günler bekliyor!
Gülizar 9. Bölümde, Murat ve Gülizar arasında yaşanan gizli aşk gün yüzüne çıkıyor, ikiliyi zor günler bekliyor!

Gülizar 17 Mart cumartesi yayınlanacak yeni bölümde, ortalık karışıyor. Son olarak Gülizar'ın da Murat'a olan hislerini itiraf etmesi ikiliyi yakınlaştırmıştı. Murat ve Gülizar aşkı giderek büyürken, bu aşka Hayriye Hanım'ın şahit olması her şeyi alt üst edecektir. Murat ve Gülizar'ı yakınlaşırken gören Hayriye Hanım, deliye döner. İkili ise bu olayın şokuyla ne yapacağını bilemez. Hayriye Hanım artık Gülizar'ın yanında değil karşısındadır. Bu durumdan sonra büyük bir üzüntü yaşayan Gülizar, aşkı ve ailesi arasında kalmıştır. Bu durumu çevresindekilere nasıl açıklayacaktır. Aşk dedikoduları kısa sürede herkesin kulağına gider. Veysel de bu aşka karşı çıkanlar arasındadır ve oğluyla büyük bir tartışma yaşar.

Murat ve Gülizar'ın hayatında artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. İkiliyi bekleyen zor günler kapıdadır. Peki Gülizar bu zor durumdan yara almadan kurtulabilecek midir? Murat, sevdiği kadının yanında olacak mıdır?

Gülizar yeni bölümüyle cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

17.03.2018 Cumartesi 09:00   (Güncellendi: )