Skip to main content
 
Gülizar 6. Bölümde Neler Olacak?
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Gülizar 6. Bölümde Neler Olacak?

Gülizar 5. Bölümde Neler Olacak?

Gülizar 5. Bölümde Neler Olacak? / Özel Klipler

Gülizar 5. Bölümde, Gülizar hayatı boyunca beklediği ve hayalini kurduğu bir teklif alıyor! Peki bu teklif Gülizar'ın hayatını ne yönde etkileyecek?   Hemen izle


Gülizar 6. Bölümde, Candan'ın hakaretlerinden sonra daha fazla dayanamayan Gülizar, reddi miras yaparak çiftliği terk etmeye karar verir!
Gülizar 6. Bölümde, Candan'ın hakaretlerinden sonra daha fazla dayanamayan Gülizar, reddi miras yaparak çiftliği terk etmeye karar verir!

Gülizar 24 Şubar cumartesi yayınlanacak olan 6. Bölümde, Şerif elinde silahla Gülizar'ı rehin almıştır. Çiftlikte bir anda ortalık karışmıştır. Gülizar'ı Şerif'in elinden Murat kurtarmıştır ancak bu sırada Tuğrul yaralanmıştır. Tuğrul'un yaralanması üzerine çileden çıkan Candan, Gülizar ve Suzan'ı evden kovar. Onların pavyon geçmişini herkesin içinde söyleyen ve küçük düşüren Candan'ın artık tahammülü kalmaz. Bu olaylar üzerine Gülizar'ın gözü artık ne para ne pu hiç bir şey görmez.

Gülizar reddi miras yaparak çiftliği terk eder! Onun bu kararı Sepetçi Ailesi'ni sevindirirken, Murat'ın içini büyük bir hüzün kaplar. Murat'ın onun gitmesini istemez ancak elinden de bir şey gelmez. Murat, Gülizar'a olan duygularını artık kabul eder. Üstelik Gülizar da artık Murat'a aşık olduğunu fark etmiştir. Peki şimdi ne olacak? Murat, Gülizar'ın gidişine engel olabilecek mi? Gülizar hayalleri yolunda yeni bir adım mı atacak?

Gülizar, heyecan dolu yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

24.02.2018 Cumartesi 09:00   (Güncellendi: )