X
X

Burcu Biricik ve Birkan Sokullu Nikah Masasına Oturdu!

02.01.2016 Cumartesi 15:50 (Güncellendi: 29.08.2017 - 10:34)

Kanal D’nin, yapımını Most Production’ın, yapımcılığını Gül Oğuz-Mustafa Oğuz’un üstlendiği yeni dizisi “Hayat Şarkısı”n da rol gereği Burcu Biricik ve Birkan Sokullu nikah masasına oturdu.

Kanal D’nin, yapımını Most Production’ın, yapımcılığını Gül Oğuz-Mustafa Oğuz’un üstlendiği, başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ecem Özkaya, Tayanç Ayaydın, Seray Gözler ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştıkları, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı, senaryosunu ise Mahinur Ergun’un kaleme aldığı yeni dizisi “Hayat Şarkısı”n da rol gereği Burcu Biricik ve Birkan Sokullu nikah masasına oturdu.

Çekimleri Berlin’de başlayıp İstanbul’da devam eden dizinin çok ses getirecek olan düğün sahneleri Sait Halim Paşa yalısında çekildi. Çekimlerin bir gün sürmesine ve soğuk havaya rağmen oyuncular neşesinden ve enerjilerinden bir şey kaybetmediler.

Güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesi ile merakla beklenen dizinin konusu ise şöyle; Aynı köyde doğup büyümüş kan kardeşler Bayram ve Salih’in aralarındaki anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocuklarını küçük yaşta nişanlarlar. Ancak farklı şehirlerde farklı yaşamlar sürdüren çocuklar evlenme çağına geldiğinde ise olaylar her iki aile içinde hiç beklenmedik bir şekilde gelişir.

Gerek internet gerekse sosyal medyada daha şimdiden merak uyandıran dizi "Hayat Şarkısı" Salı akşamı Kanal D’de!