X
X

Burcu Biricik'ten Muhteşem Dönüş!

27.12.2015 Pazar 13:55 (Güncellendi: 29.08.2017 - 10:34)

Kanal D’nin, farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken, çok yakında ekrana gelecek olan yepyeni dizisi “Hayat Şarkısı” nın başrol oyuncusu Burcu Biricik, canlandıracağı Hülya karakteri üzerine çok özel açıklamalarda bulundu.

İlk fragmanı ile geçtiğimiz hafta ekrana gelen ve izleyicilerden büyük beğeni kazanan “Hayat Şarkısı” çok yakında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Çekimlerinin İstanbul ve Berlin’de yapıldığı dizide ünlü oyuncu Burcu Biricik, Hülya karakteri ile karşımıza çıkıyor. Hülya karakteri için imaj değişikliğine giden ünlü oyuncu saçlarının rengini değiştirdi ve zayıfladı.

Ayrıca Güzel oyuncu Hülya karakterine hazırlanırken Nicole Kidman gibi Hollywood da bir çok ünlü isim ile çalışan Suzan Batson’ın Türkiye'deki workshop una katıldı ve Bahar Kerimoglu’ndan ders aldı.

Aynı köyde doğup büyümüş kan kardeşler Bayram ve Salih’in aralarındaki anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocuklarını küçük yaşta nişanlamaları ve çocukların büyüyüp evlenme çağına gelene kadar farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmelerini konu alan dizinin genel hikayesi şöyle;

Mudanya yakınlarındaki Güzelköy’ de doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler.

İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Güzelköy’de iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir.

Arzuları ve sahip oldukları arasında ardı ardına savrulan kahramanların aşklarını,  kavuşmalarını, vedalarını ve mücadelelerini anlatan “Hayat Şarkısı” çok yakında Kanal D’de.