X
X

Hayat Şarkısı’na konuk oyuncu olma şansı!

14.06.2016 Salı 17:07 (Güncellendi: 29.08.2017 - 10:34)

#HayatŞarkısı hashtag’i ile yarışmaya katılan ve sezon finaline gelinen son 3 bölümünde (14, 21 ve 28 Haziran) sorulacak soruya doğru cevap veren bir kişi, Hayat Şarkısı’nın yeni sezondaki bir bölümüne konuk oyuncu olma şansı elde edecek! Ödülü kazanabilmek için 14, 21 ve 28 Haziran tarihlerinde sorulacak sorulara doğru cevap verip, 3 soruya doğru cevap veren 50. kişi olmak gerekmektedir!

Katılım Koşulları

1- https://twitter.com/KanalD adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışma 14.06.2016 - 28.06.2016 tarihleri arasında Kanal D tarafından düzenlenmektedir.

2- #HayatŞarkısı hashtag’i ile son 3 bölüme özel düzenlenen kampanyada her hafta birer soru sorulacaktır. İlk 2 soruya doğru cevap verip, 3. soruya doğru cevap veren 50. kişi Hayat Şarkısı’nın yeni sezonunun bir bölümünde konuk oyuncu olma şansı elde edecek.

3- Kazanan talihli, Hayat Şarkısı’nın yapımcının belirleyeceği bir bölümünde konuk oyuncu olmaya hak kazanacak. 

4- Yarışmaya katılım ücretsizdir, 13 yaşından büyük herkes yarışmaya katılabilir. Katılım için işbu Katılım Koşulları dışında ticari koşul aranmamaktadır.

5- Yarışmayı kazananlar, 29.06.2016 tarihinde Twitter’dan duyurulacaktır. Kazananların mesaj yolu ile iletişime geçmeleri istenecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Kanal D sorumlu değildir.

6- Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, bilgilerini eksik sağlayan katılımcılar, yarışma kapsamında ödüle hak kazanmamış kabul edilirler. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Kanal D katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profilleri teyit etme hakkını saklı tutar.

7- Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

8- Kullanım Koşulları’na aykırı eylemler gerçekleştiren katılımcılar, yetkili kişi tarafından yarışmadan çıkartılabilecek, ödül kazanmış olmaları halinde ödülleri verilmeyebilecektir. Kullanım Koşulları’na aykırı eylemlerin gerçekleştirilmesi halinde Kanal D yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan her türlü maddi ve manevi zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

9- Kanal D, yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

10- Katılımcılar, yarışmanın sonuçlarını https://twitter.com/KanalD sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmektedirler.

11- Yarışmaya katılanlar işbu Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Kanal D Yarışmaya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

12- Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Kanal D’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

13- Kanal D’nin yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve yarışma şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Yarışmaya katılan herkes yukarıdaki şartları geri alınamaz bir şekilde, kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

14- Katılım Koşulları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

15- Konuk oyuncu olma hakkı kazanan talihli, yapımcının seçeceği bölümde konuk oyuncu olmayı kabul etmiş sayılır.

16- Konuk oyuncu olma hakkı kazanan talihlinin 18 yaşından küçük olması durumunda; talihlinin, velisi ile birlikte çekimlere gelmesi gerekmektedir.

17-Yurt dışı ulaşım bedeli talihliye aittir; yurt içi ulaşım ve konaklama bedelleri Kanal D’ye aittir.

HAYAT ŞARKISI VİDEOLARI