X
X

İki Yalancı 6. Bölümde Serkan ile Duygu'nun yalanları ortaya çıkacak mı? İki Yalancı 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

14.08.2017 Pazartesi 10:35 (Güncellendi: 12.09.2017 - 12:40)

İki Yalancı’nın 14 Ağustos 2017 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Duygu, Serkan’dan intikam almaya karar veriyor! Duygu ve Serkan'ın görüntüleri kötü ellere geçiyor! Serkan ve Duygu ikilisinin başında dertler büyümeye devam ediyor!

Serkan’ın, Esra’ya yaptığı evlenme teklifi herkesi şaşkınlığa uğratır. Bu durumu kabullenemeyen Duygu, hem kaptırdığı yüzükten hem de Serkan ile Esra’nın evlenecek olmasından rahatsızlık duyar. Duygu’nun bu süreçte en büyük yardımcısı en yakın arkadaşı Burcu olur.

Duygu ile Serkan’ın yüzleşmek için bir araya gelmesi, büyük bir felaketin habercisi olur. İkilinin baş başa fotoğraflarını çeken gizemli kadın, daha sonra bu fotoğrafları koz olarak kullanacaktır. Öte yandan Burcu, tercihini yapmıştır. Cenk’i sokak ortasında öpen Burcu, genç aşığın bayılmasına sebep olur. Gördüklerini kabullenmekte zorlanan bir diğer kişi de Naci’dir. Naci, yine kalbine kilit vurmak zorunda kalır.

Duygu ile Serkan bi aradayken çekilmiş fotoğrafı ise Alp ve Esra’nın karşısına çıkar. İki kardeş gördükleri manzara karşısında yeni bir karar almak durumunda kalırlar.

İki Yalancı 7. Bölüm Fragmanı yayında! 

Serkan, gördüklerini Duygu'ya anlatacak mı? Duygu, Alp ile devam mı edecek?

İKI YALANCI VİDEOLARI