X
X

İki Yalancı 7. Bölümde Duygu evlenmekten vazgeçecek mi? İki Yalancı 8. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

21.08.2017 Pazartesi 10:39 (Güncellendi: 12.09.2017 - 12:40)

İki Yalancı’nın 21 Ağustos 2017 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Serkan’a karşı yarış kaybeden Alp, kendisini kontrol etmekte zorlanır. Serkan ile Duygu’nun arasında bir şeyler olduğunu düşünen Alp, Duygu’yu sorgular ve hiç beklemediği bir cevap alır.

Duygu ile Alp’in evlilik hazırlıkları tam gaz devam ederken, son olarak at yarışında Serkan’a kaybeden Alp, sinirlerine hakim olamamaktadır.  Serkan, Alp’in tepkilerinin normal olmadığını görmüştür ve Duygu’yu geç olmadan uyarmaya çalışır.

Alp, Serkan ile Duygu arasında bir şeyler olduğunu anlar. Duygu ile yüzleşmeye karar verir. Duygu’nun kendisinden hiçbir şey gizlememesi gerektiğini dile getirir. Duygu ise karşılaştığı muamele karşısında suskunluğunu korumaz ve Alp’in beklemediği bir karşılık verir. Duygu, bu şartlarda onunla evlenemeyeceğini söyler.

Öte yandan çiftler, tango öğrenmek zorunda kalırlar. Serkan ile Duygu’nun başkalarıyla dans etmeleri, ikili arasında yeni bir sınav olur. Duygu’nun yaşadığı talihsizlik, yine duygularını sorgulamak zorunda bırakacaktır.

İKI YALANCI VİDEOLARI