X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İlker Ayrık'la Bir Sıfır 11. Bölüm

Kanal D’nin, haftanın dört günü ekranlarda olan eğlenceli yarışma programı İlker Ayrık’la Bir Sıfır’ın bu bölümünde de herkesi eğlenceli dakikalar bekliyor. Pazartesi akşamına damga vuracak olan bu bölümde de yarışmacılar, soruların gıcıklığıyla karşılaşacaklar.

“Ordu’nun Dereleri” türküsünden sonra şimdi de “Mardin Kapı Şen Olur” türküsünün nereye ait olduğunu bilmeyi başaran ekip “0”ın (sıfırın) sahibi olacak.

Stüdyoya gelen atlıkarınca ile İlker Ayrık çocukluğuna dönecek ve izleyenlere eğlenceli anlar yaşatacak.

Programın ünlü konuğu ise sevilen sanatçı Dilber Ay... Dilber Ay, her ekibe de birer soruyla 0(sıfır) kazandırmak için uğraşacak. Sevilen şarkıcı Dilber Ay, dillerden düşmeyen şarkısı “Tavukları Pişirmişem” ile herkesi eğlendirecek.

Beş 0(sıfır)’ı tamamlamayı başaran ekip, finalde renkli topların içindeki 0(sıfır)’ları doğru sıralamayı başarırsa 0 kilometre bir arabanın sahibi olacak.   

Soruyu bilenin değil, cevabı bulanın kazandığı yarışma İlker Ayrık’la Bir Sıfır Kanal D ekranlarında…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR