X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İlker Ayrık'la Bir Sıfır 2. Bölüm

Yarışmayı Aşuk ve Maşuk şovla açacak olan Ayrık, eğlenceli sunumuyla yarışmanın ilk dakikalarında seyircilere keyifli anlar yaşatacak. İkinci bölümün konuğu ise Yeşilçam’ın usta isim Nuri Alço... 

Nuri Alço’nun oyunculuktan önce ne iş yapıyordu? İlaç Mümessili miydi, Motor Ustası mı? Yarışmacıların doğru cevabı bulmak için yaptıkları yorumlar izleyenleri kahkahaya boğdu.

Kolay ama acık gıcık sorularla ve İlker Ayrık’ın eğlenceli sunumuyla renklenecek gecede, beş tane 0’ı tamamlayan ekip finalde araba için yarıştı. 

Şimdiye kadar yüzlerce araba veren İlker Ayrık araba kazandırmaya devam ediyor. Üstelik artık yalnızca araba değil. Pazar akşamı yapılacak Büyük Final’i kazanan takım tam 100.000 lira için mücadele edecek.  

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR