X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İlker Ayrık'la Bir Sıfır 14. Bölüm

Kanal D’nin, hafta sonu ekranlarda seyirciyle buluşan eğlenceli yarışma programı İlker Ayrık’la Bir Sıfır, haftanın ikinci programıyla ekranlarda... Bir Sıfır, pazartesi sendorumundan bir önce, haftanın son gününe yakışır bir bölümle seyirciyle buluşuyor. 

Pazar gününe eğlence katacak ünlü konuk ise sevilen şarkıcı Ferman Toprak!  Ünlü şarkıcının katılımıyla beraber sorulacak iki soruyla ekipler finale kalabilmek için kıyasıya yarışacaklar. Finalin adını ise yavru köpek ve uçan balonlar koyacak. Yarışmacılar 80 tane uçan balon bağlı olan köpeğin uçup uçmayacağını bilmeye çalışacak. Sorunun doğru cevabı ise finalde 0(sıfır) kilometre için yarışacak ekibi belirleyecek. Bu soruda yaşanacak eğlenceli anlar, seyirciyi ekrana kilitleyecek.

Finale kalan ekip, sıfırları açtırmaya devam ettiği sürece İlker Ayrık’ın sunduğu tekliflerden birini kabul edebilir ya da sonuna kadar giderek 0(sıfır)’ları doğru dizmeyi başardığı takdirde 0(sıfır) kilometre arabanın sahibi olabilir. Soruyu bilenin değil, cevabı bulanın kazandığı yarışma İlker Ayrık’la Bir Sıfır, Pazar günü Kanal D ekranlarında!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR