X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İlker Ayrık'la Bir Sıfır 4. Bölüm

Haftanın ilk bölümünde İlker Ayrık açılışı, herkesin yakından bildiği “overlok makinesi ayağınıza geldi...” sesiyle yaptı. Yarışmanın bu bölümünde de yarışmacılar kadar seyirciler de soruların “acık gıcıklığı” karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Bu bölümün ünlü konuğu ise “Miş  Miş” şarkısı ile Simge...  Yaz aylarından beri gündemden düşmeyen şarkı “Miş Miş” hakkındaki eğlenceli soru, yarışmacılara “0” (sıfır) kazandırdı.

İlker Ayrık’la Bir Sıfır’da, haftanın ilk akşamında ekiplerden biri beş “0”ı (sıfırı) tamamladığında son model bir araba için final etabına kaldı. Finalde renkli toplar içinde altı “0”ı (sıfırı) yan yana koyduğu takdirde ise sıfır kilometre arabanın sahibi olabilecek.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR