X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İnsanlık Suçu 7. Bölümde Neler Olacak?

İnsanlık Suçu yeni bölümde, babasından kalan son hatıraya sahip çıkmak isteyen Cemal, bu konuda babaannesinden yardım istemiş ve atölyenin devrini üzerine almıştı. İşler tam da istediği gibi ilerlerken sözleşmedeki son madde Cemal'i büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştı. Sözleşmedeki maddeyi okumadan imzalayan Cemal, babaannesinden beklemediği bir durumla karşı karşıya kalınca ise teselliyi Suna da bulmuştu. Cemal'in yanına gelen Suna, ona Gökdemir'lerin gerçek yüzünü gösterir ve Cemal'e destek olur. Cemal, artık aileye karşı daha öfkeli ve hırs içindedir. Suna ve Cemal'i atölyede gören Gökhan ise iyice çileden çıkarak Cemal'e saldırır. 

Yaşadıklarını henüz hazmedemeyen Cemal ise tüm öfkesini Gökhan'dan çıkarır. Gökhan, Suna ve Cemal'in birlikte olduğunu düşünerek demediğini bırakmaz. İki kardeş arasındaki bu durum en çok Suna'yı zor durumda bırakır. Peki Cemal, aileden nasıl bir intikam alacak? Ona yapılanların hesabını kimden soracak?

İnsanlık Suçu yeni bölümüyle cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Sami, Emel'e tüm geçmişi anlatmıştır

FRAGMANLAR