X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İnsanlık Suçu 8. Bölümde Neler Olacak?

İnsanlık suçu final bölümünde zorlu yollardan geçen Suna ve Cemal, aşkları önündeki engelleri bir bir kaldırmaya çalışıyor. Son olarak Gökhan'la da kardeş olmadığı ortaya çıkan Cemal, Suna konusunda artık daha ısrarcıdır. Suna ise gönlünü çoktan Cemal'e kaptırmıştır ancak Gökhan onların aşkına izin vermez. İntikam almak için fırsat kollayan Gökhan, Suna'yı tehdit ederek evlenmeye zorlar. Suna ise sevdiği adama zarar gelmesini istemez ve Gökhan'la evlenmek zorunda kalır. Peki bu evliliğin gerçekleştiğini öğrenen Cemal ne yapacak?

Cemal'in Suna'ya aşkını öğrenen ev ahalisi nasıl bir tepki verecek? Suna, Cemal'e Gökhan'la evlendiğini nasıl açıklayacak?

İnsanlık Suçu final bölümüyle cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Selim, Cemal'i tehdit etmiştir

FRAGMANLAR