X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İsimsizler 19. Bölüm

İsimsizler son bölümde, Fatih zor bir göreve hazırlanıyor. Başkan, yeni görevi için Fatih'le görüşüyor. Bu görevin çok gizli olacağını ve özellikle Kurmay'ın bilmemesini istiyor. Başkan'ın bu görevi Kurmay'dan gizlemesi Fatih'in aklına soru işaretleri düşmesine neden oluyor! Peki Fatih, Başkan'ın bu isteği karşısında nasıl bir hamle yapacak? Kurmay'ın haberi olmadan bir operasyon söz konusu olacak mı?

Öte yandan yaralı olarak hastaneye kaldırılan Handan, tüm ekibi üzüntüye boğuyor. Fatih, Handan'ı kaybetmek istemiyor ve ona çok ihtiyacı olduğunu söylüyor. Handan, eski sağlığına kavuşabilecek mi? Handan'ın dayısı olarak kendini tanıtan Kuşçu, Fatih ve Kurmay'la karşı karşıya geldiğinde neler olacak? Sırlar açığa çıkacak mı?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Otto, hainlere yardım etmektedir

FRAGMANLAR