X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Kara Yazı 1. Bölüm

Kara Yazı’nın yayınlanan ilk bölümünde Derya, işlemediği bir suçtan dolayı tutuklanıyor!

Halil’in 3 kızından biri olan Derya, yaşadığı talihsiz bir olayın sonucunda hapse düşer! Derya’nın kız kardeşi ve küçüklüğünden beri annelik yaptığı Yaren, işin ucunu bırakmaz ve kardeşi Derya’yı hapisten kurtarmak için çareler arar. İşin ucu çok zengin bir aile olan Karahan Ailesi’ne ulaşır! Yaren, olayı aydınlatmak için kararlıdır!

Oğuz Karahan’ın oğlu Mehmet, Derya’nın yaşadığı korkunç gecede olaylara şahit olmuş ve Derya’yı kurtarır; fakat, bu esnada saldırgan ölür. Oğuz Karahan’ın da işe dahil olması ile olaylar içinden dönülemez bir hal alır. Oğlu Mehmet’in ve Karahan Ailesi’nin bu olaydan sıyrılması, Derya’nın suçlu bulunmasına bağlıdır!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Derya'nın oğlunun adı Ahmet'tir

FRAGMANLAR