X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Kara Yazı 3. Bölüm

Kara Yazı’nın yayınlanan 3. Bölümünde Derya’nın namusuna gölge düşürdüğünü düşünen Halil, onu öldürmek için cezaevinde çalışan arkadaşının yardımı ile içeriye girer. Yaren, babasının çılgın düşüncesini engelleyebilmek için yetişebildi mi?

Mehmet, Yaren ile ilgili düşüncelerinde bir adım atarak onu öper. Bu öpücük, Yaren’de nasıl bir etki bıraktı? Mehmet’e tepkisi nasıl oldu?

Erdem, şantaj planı içinde vurularak ölen arkadaşının Derya isminde sevgilisi olduğunu öğrenince, cezaevinde yatan ile aynı kişi olup olmadığını öğrenmek için araştırma içine girer.

Oğuz Karahan, işin ucunu bir saniye bile bırakmamaktadır. Derya’nın 1 yaşında oğlunun olduğunu öğrenir öğrenmez başka bir plan ile olayın boyutunu kendi kurallarına göre değiştirme peşine gider.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Kara Yazı dizisinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt'dur

FRAGMANLAR