X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Kara Yazı 2. Bölüm

Kara Yazı’nın yayınlanan 2. Bölümünde Mehmet Karahan, kendi suçu yüzünden hapiste yatan Derya’yı ziyaret eder! Yaren ise, Derya’yı hapisten kurtaracak olan belgelere ulaşmak için Mehmet Karahan’ın yanında işe başlar. Halil, bir silah satın alarak planlar yapmaktadır. Oğuz Karahan ise, olayın fazla ses getirmemesi için bütün imkanlarını seferber eder.

Yaren, Aphra Kozmetik’te başladığı işe devam edebilmesi için iki haftalık bir eğitimden geçmesi gerekmektedir. Derya için çabasının boşa gitmemesi bu iki hafta sürecinde elde edeceği bilgilere bağlıdır.

Mehmet Karahan, Derya’yı ziyaret ettiğinde ilginç bir durumla karşı karşıya kalır. Derya’nın herkesten sakladığı giz, hapishane için aldığı kararı etkiler.

Eli her yere ulaşan Oğuz Karahan, oğlu Mehmet de dahil olmak üzere karısı İclal’i, Yaren’in ailesini izlemektedir. Olayın büyümemesi için elinden gelen her türlü şeyi yapar.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Gülper Özdemir'in oynadığı Derya, Halil'in ortanca kızıdır

FRAGMANLAR