X
X

Kırık Hayatlar 18. Bölüm

15 Eylül 2021

Deniz, Fehmi’nin teklifinden ötürü hala şoktadır. Kibarca bu teklifi reddeder. Fehmi ise ret cevabını kabul etmez. Deniz’e konu hakkında biraz daha düşünmesi için zaman verir. Diğer yandan Ahu; eve gelen polislerle uğraşır. Mahmut’u hapishanede ziyaretinden ötürü, polisler Ahu’yu sorgulamaya çalışır, Ahu da polisleri üstü kapalı tehdit edip, konaktan gönderir. 

Deniz; Selma’ya Fehmi’yle yaptığı konuşmayı aktarır. Çınar’ın durumdan haberdar olduğunu düşünür, sinirini ondan çıkarmaya kararlıdır. Çınar’ı konuşmaya çağırıp, son derece sert çıkar. Çınar özür diler, babasının kendisinden habersiz yaptığı tekliften dolayı utanmıştır. Ancak Deniz yatışmaz. Çınar’ı affetmeye niyetli değildir. Şevki bir yandan iş arayıp, bir yandan karısının ameliyatı yapacak kişiyle ilgili kararını değiştirmesini ister.

Ahu, Fehmi tarafından eve gelen polislerle ilgili sıkıştırılınca, iyice gerginleşir. Diğer yandan Çınar da Fehmi ile konuşmaya gelip, arkasından Deniz’le görüştüğü için babasına sitem eder. Babası yüzünden, Deniz ile olan ilişkisi tehlikeye girmiştir. Ahu, Aysel’den gelen telefondan ötürü şaşırır. Ablası kendisiyle son kez buluşmak istemektedir. Ahu gurur yapıp, gitmek istemese de sonunda kararını değiştirir. Ancak ikilinin buluşması hiç beklenmedik bir trajediyle noktalanır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR