X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Kırık Hayatlar 33. Bölüm

Kırık Hayatlar 33. Bölümde Deniz’e ünlü bir iş adamından görüşme teklifi gelir.

Banyoda kilitli kalan Deniz, Çınar tarafından kurtarılır. Romantik yemek planları sabote edilse de Çınar bir şekilde durumu telafi edip evde Deniz’le baş başa romantik bir gece geçirir. İkiliyi salonda uyuyakalmış gören bütün aile üyeleri durumdan memnunken. Esin ve Ahu, ikilinin yakınlaşmasından dolayı çılgına döner. Nuran, Özgür ve Esin’i evlendirmek için planlar yapmaya başlar. Elindeki Esin’e ait Kuşadası video kayıtlarını şantaj için kullanıp, Esin’e baskı yapmaya başlar.

Deniz’e ünlü bir iş adamından görüşme teklifi gelir. Bu yemeğin tamamen Ahu tarafından planladığından, başına ne gibi işler açılacağından habersizdir. Jale, ipuçlarını birleştirip Aysel’in kardeşiyle ilgili kendisine bilgi verecek bir kadına ulaşır. Diğer yandan Kocabeylerin aile yemeği sosyal medyaya düşen bir skandal haberle kabusa döner. Haber Deniz ve yemeğe çıktığı çapkın iş adamı ile ilgilidir. Çınar, kıskanmış halde Deniz’e hesap sorarken, şoka uğramış Deniz ne diyeceğini bilemez.

Kırık Hayatlar yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 11.00’de Kanal D’de.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR