X
X

Kırık Hayatlar 19. Bölüm

16 Eylül 2021

Ahu, paniğe kapılmış halde, Aysel’i şoförüyle hastaneye götürür. Şevki telefonla Deniz’i arayıp, Aysel’in hastaneye kaldırıldığını haber verir. Bütün aile, Aysel’in etrafında toplanmış, komaya giren Aysel’in durumunun değişmesini bekler. Deniz en sonunda annesinin hayatını kurtarmak için gerekeni yapar ve Fehmi’yi yardım için arar.

Bu sırada konağa dönen Ahu, gergin şekilde ablasının durumunu öğrenmeye çalışır. Öte yandan Fehmi, özel hayatını ilgilendiren önemli bir konu için Çınar’ı yanına çağırtır. Aysel’in ameliyatını ve Deniz’in evlilik teklifi konusunda cevabını Çınar’a iletir. Çınar duyduklarından sonra şoka girer. Geleceğini ilgilendiren bu kadar büyük bir kararın aceleye getirilmesinden ötürü gergindir.

Tam Fehmi’nin zorladığı evlilik kararına karşı çıkmak için Deniz ile konuşacakken, hastanede Deniz’in annesiyle konuşmasına şahit olur. Acaba Çınar, Fehmi’nin zoruyla da olsa Deniz’le evlenmeyi kabul edecek midir? Gecenin ilerleyen saatlerinde konak sakinlerini bütün hayatlarını değiştirecek, önemli bir sürpriz bekliyordur.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR