X
X

Kırık Hayatlar 25. Bölüm

Kırık Hayatlar 25. Bölümde Deniz, Çınar’ın yalan söyleyip, arkasından iş çevirmesine kızar ve gece yarısı konağa terk eder!

İkisinin kavgasına şahit olan Ahu, durumdan memnundur ve sonunda Deniz’in konaktan gittiğini zanneder. Deniz, Jale’nin evine gider. Aysel’i üzmemek için, Çınar’la olanları saklar. Sadece Öykü’ye durumu anlatır. Çınar ise, kendini affettirmeye kararlıdır. Gönderdiği hediye işe yaramayınca, Deniz’i geri getirmek için ondan habersiz, Jale’nin evine gider. Deniz hayretle, Çınar’ın ailesiyle kaynaşmasını izler. Bu durum genç kızın yumuşamasına sebep olur.

Ahu ise, Fehmi’ye Deniz’in aileye layık bir gelin olmadığını ima etmeye devam eder. Fehmi’nin Çınar ile konuşmasını duyup, ‘anlaşma’ lafını işitir. İkilinin anlaşmalı evliliğinden şüphelenerek, durumu sorgulamaya başlar. Serdar, bir şekilde Kocabey’lerle tekrar çalışmanın yolunu bulmuştur. Tekin, Serdar’ın kendisinden habersiz hareket etmesinden ötürü tedirgindir.

Sinem, Öykü ve Mert’in ilişkisini belgeleyen fotoğrafı Leyla ile paylaşır. Leyla, Öykü’yü odasına çağırıp, kovulduğunu söyler. Öykü kovulmamak için bir şans daha diler ve kalbini kırsada Mert’e ilişkilerini tamamen bitirecek bir oyun oynamak zorunda kalır. Esin, evden kaçıp, ailesinin onaylamayacağı bir şehir dışı planı yapar ve Özgür’ü de kandırıp, gizli planına dahil eder.

Sonunda konağa dönen Deniz, Fehmi’den reddedemeyeceği bir iş teklifi alır. Bunla alakalı Leyla’dan yardım istemek için, O’nun odasını ararken, yanlışlıkla Ahu’nun odasına girer. Ve odada gördüğü bir resim, Deniz’i şoke eder. Ahu’nun ölen teyzesiyle ne tür bir bağlantısı olabilir ki?

Kırık Hayatlar yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 11.00’de Kanal D’de.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR