X
X

Kızlarım İçin 4. Bölümde Sumru ve Egemen arasında aşk rüzgarları esiyor! Kızlarım İçin 5. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

19.12.2017 Salı 09:59 (Güncellendi: 09.03.2018 - 17:33)

Kızlarım İçin 19 Aralık salı yayınlanan bölümde Sumru ve Egemen'den gelen sürpriz evlilik hamlesi herkesi şaşırtacak!

Kızlarım İçin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde, evlerine gelen haciz ile zor zamanlar geçiren kızlar cephesinde beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Kızlarım İçin son bölümde, hapisten kaçar Yaşar, kızlarını içinde bulunduğu zor durumdan kurtarmak için elinden geleni yapar. Yaşar, Tayfun'un yardımına muhtaç kalır. Tayfun, Yaşar'a istediği parayı vermeyi kabul eder ancak bir şartı vardır... Tayfun'un şartı karşısında ne yapacağını bilemeyen Yaşar'ın kabul etmekten başka çaresi de yoktur. 

Öte yandan Kumru, kardeşlerine destek olabilmek için okulu dondurup bir işe girmeye karar verir. Ona bu konuda yardım eli ise Hacer'den gelir. Sırf oğlundan uzaklaşması için her yolu deneyen Hacer, Yağız ve Kumru yakınlaşmasından da memnundur. Kumru, iş görüşmesi için gittiği kişinin Yağız'ın annesi olduğundan habersizdir. Yağız'ın annesi Semiha Hanım'a bakıcılık yapmaya başlayan Kumru, karşısında Yağız'ı görünce şok olur. Yağız da aynı şekilde bu durum karşısında şaşırır. Ancak Semiha Hanım, Kumru'yu sevmiştir... Peki bundan sonra Kumru ve Yağız arasında neler olacak? Bu yakınlık onlara neler getirecek? Bu haberi duyan Alper, nasıl bir hamle yapacak?

Geçtiğimiz bölümde canına kıymaya kalkan Sumru ise yavaş yavaş toparlanmaya başlamıştır. Bu süreçte en büyük destek ise Egemen'den gelir. Egemen, Sumru'yu gördüğü ilk andan itibaren ona olan ilgisini fark etmiştir. Egemen'in bu ilgisi zaman için de Sumru'yu da etkilemeye başlamıştır. Sumru ve Egemen arasında yaşanan yakınlaşma evlilik teklifi getirir. Herkesi şok eden evlilik teklifi nasıl sonuçlanacaktır? İkili arasında gelişen bu ani durum nelere sebep olacaktır?

Kızlarım İçin 5. Bölüm Fragmanı yayında!

Kızların başı büyük belada! Yaşar, kızlarını kurtarmayı başarabilecek mi?

KIZLARIM İÇIN VİDEOLARI