X
X

Usta aktör geri dönüyor!

25.11.2017 Cumartesi 13:40 (Güncellendi: 09.03.2018 - 17:33)

Türkiye’nin en başarılı aktörlerinden Fikret Kuşkan, salı akşamı sevenleri ile yeniden buluşuyor.

Kanal D’de salı akşamı izleyicisi ile buluşacak olan yeni dizi “Kızlarım İçin” hikayesiyle olduğu kadar oyuncu kadrosu ile de göz dolduruyor.

Bir baba ve beş kızının hayat mücadelesinin anlatılacağı dizide baba Yaşar Yılmaz’a türk sinemasının usta oyuncusu Fikret Kuşkan hayat veriyor.

Yapımını Süreç Filmin, yönetmenliğini Mesude Erarslan’ın yaptığı, senaryosunu Zehra ve Zülküf Yücel’in kaleme aldığı dizide, Fikret Kuşkan’ a genç kuşağın başarılı isimlerinden Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar ve Sanem Yeles eşlik ediyor.

Bütün hayatını kızlarının mutluluğu için adamış bir babadır, Yaşar Yılmaz...
Yaşar Yılmaz; 50 yaşlarında, İstanbul’da babadan kalma evinde ailesiyle yaşamaktadır. Kuşları çok sever. Kızlarının ismini de kuş isimlerinden koymuştur. Kuşlar gibi özgür, kuşlar gibi mutlu olsunlar diye. Yaşar’ın parayla pulla, ticaretle işi yoktur. Ayten, Yaşar'la parası için evlenmiştir. Fakat işleri iyi gitmeyince evliliği de çatırdamaya başlar. Kızlarını canından çok sever. Hatta kızları sırtlarını döndüklerinde bile fedakarlık yapmaya devam eder. Bütün hayatını kızlarının mutluluğuna adar.

“Kızlarım İçin” 28 Ekim Salı akşamı Kanal D’de başlıyor.

KIZLARIM İÇIN VİDEOLARI