X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İnsan geçmişinden kaçabilir mi?

Öldü sanılan Oktay, intikam için geri döner. Suzan Şahika ve kızı Derin tarafından tedavi edilen Oktay, Meryem'in karşısına çıkmaya karar verir. Meryem'i adeta bir takıntı haline getiren Oktay, Savaş ile bir arada olmalarını kabullenemez. İkiliyi ayırmak için yeni bir hamle yapmaya karar veren Oktay, Meryem'in işlettiği kafeye gelir.

Orada karşısına Meryem'in hapishaneden arkadaşı Selma çıkar. Oktay'ı gören Selma, yaşadığı şokun da etkisiyle ona saldırır ve ikili arasında arbede çıkar. Bu esnada Oktay, Selma'yı bıçaklar ve olay yerine gelen Meryem'i kaçırır. Meryem, karşısında Oktay'ı görünce ne yapacağını bilemez ve Savaş'ın onu kurtarabilmek için çok az vakti olduğunun farkındadır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Beliz'in, Oktay'a hediye ettiği kol düğmesinin üzerinde ''B'' harfi vardır

FRAGMANLAR