X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Meryem ile Savaş'ın aşk dolu gecesi!

Oktay'ın rehin tuttuğu Meryem, kurtulmayı başarır. Büyük bir uğraştan sonra öldü zannedilen Oktay'ın intikam için geri dönmesi herkesi tedirgin eder. Savaş, Meryem'in peşini bırakmaz ve onu kurtarmayı başarır. Savaş, artık Meryem'i kaybetme riskiyle hayatına devam edemeyeceğini anlar ve çok önemli bir karar alır.

Savaş, romantik bir akşam yemeği sonrası Meryem'e evlenme teklifi yapar. Meryem bu teklifi kabul eder ve ikili kendilerini aşkın kollarına bırakırlar.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Oktay'ın annesi, Oktay ile Beliz'in ilişki yaşadığını öğrenmiştir

FRAGMANLAR