X
X

Sevda'nın Bahçesi 2. Bölümde Sevda'nın sırrı ortaya çıktı mı?

30.09.2017 Saturday 10:58 (Güncellendi: 23.10.2017 - 11:56)

Sevda'nın Bahçesi 30 Eylül Cumartesi yayınlanan 2. Yeni bölümde, Aylin Sevda'yı, sırrını ifşa etmekle tehdit ediyor! Peki Sevda, bu tehdit karşısında nasıl bir hamle yaptı? Sevda’nın Bahçesi 3.Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sevda'nın Bahçesi yeni bölümde sular durulmuyor. Aylin'le birlikte çalışmaya başlayan Sevda, açacakları restaurant için 5 yıllık sözleşme imzalamıştır. Ancak bu kararından kısa bir süre sonra pişmanlık duymuştur. Sevda, vazgeçtiğini söylemek üzere soluğu Aylin'in yanında alır. Ancak Sevda'nın söyledikleri Aylin'in hiç hoşuna gitmez. Sevda'dan gelecek olan her hamleye karşı tedbirli olan Aylin, onu ikna etmeye çalışır ancak bunu başaramaz. Bu sefer farklı bir yol dener. Aylin, Sevda'nın sırrını bildiğini ve eğer anlaşmayı bozarsa bu sırrını açığa çıkaracağını söyleyerek onu tehdit eder. Duydukları karşısında büyük bir şaşkınlık ve çaresizlik içinde kalan Sevda ise köşeye sıkışır ve ne yapacağını bilemez.

Öte yandan Levent'in yakın arkadaşı olan Eray da iyiden iyiye Sevda'ya abayı yakmıştır. Eray'ın Sevda'ya ilgisini bilen Levent ise bu durumun önüne geçmek ister. Bunu yaparken de ikili arasında geçen konuşmalar akıllarda soru işareti bırakır. Yoksa, Levent'in kalbi hala Sevda'da mıdır? Eray, Levent'in bu davranışı karşısında ne yaptı?

Defne ise babası olduğunu bilmeden Levent ile yakınlaşmaya başlar. Levent'in, doğum günü partisinde tanıştığı Defne ile kurduğu samimiyet Sevda'yı rahatsız eder. Çünkü ikili baba-kız olduklarını henüz bilmez. Bu durum Sevda'yı tedirgin eder. Öte yandan Tolga, Defne'nin kalbini çalmak içinden elinden geleni yapar. Tolga'nın ilgisi zamanla Defne'nin de hoşuna gitmeye başlar. 

 Sevdanın Bahçesi yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de Kanal D'de!

SEVDA'NIN BAHÇESI VİDEOLARI