X
X

Sevda'nın Bahçesi final bölümünde Sevda ve Levent'e büyük şok!

19.10.2017 Perşembe 12:04 (Güncellendi: 23.10.2017 - 11:56)

Sevda'nın Bahçesi 19 Ekim Perşembe yayınlanan 4.Bölüm'de; Aylin'in hiç beklenmedik bir anda hamile olduğunu söylemesi Sevda ve Levent'i büyük bir şoka uğratıyor!

Sevda'nın Bahçesi final bölümünde, Aylin'den gelen hamle herkesi şaşırtır. Aylin'in restaurantından ayrılmak isteyen Sevda, onun tehditleri yüzünden geri adım atmak zorunda kalmıştır. Sevda'yı kolay kolay bırakmaya niyeti olmayan Aylin, onun gitmesinin engellemek için elinden gelen zorluğu çıkarmaya hazırdır. Bu konuda ise Sevda'nın yardım isteyeceği tek kişi Levent olacaktır... Peki Levent, Sevda'ya yardımcı olabilecek midir? Yoksa Sevda, sözleşme gereği orada çalışmaya devam etmek zorunda mı kalacaktır?

Aylin, elindeki kozları tek tek kullanmaya başlar. Kızına babasının ölümü ile ilgili yalan söylediğini öğrenen Aylin bu bilgiyi Sevda'yı iyice köşeye sıkıştırmak ve restaurantına şef olarak tutmak için kullanır. Peki Sevda şimdi ne yapacaktır?Öte yandan Tolga, eski sevgilisinden ayrılıp Defne'yle olmak için elinden geleni yapar. Ancak tüm çabalarına rağmen bunu başaramaz. Peki Defne, Tolga'nın bir sevgilisi olduğunu öğrenecek midir? Tolga, bu durum karşısında nasıl bir hamle yapacaktır?

SEVDA'NIN BAHÇESİ VİDEOLARI