X
X

Siyah Beyaz Aşk 17. Bölüm

Ferhat'ın kendisinden boşanmak istemesini kabullenemeyen Aslı, onu terk etme kararı alır. Yanında Aslı'yı göremeyen Ferhat, yaptığı hatanın farkındadır ve onu kaybetmemek için aramaya başlar. Aslı'yı taş evin yolunda bulur ve zorla arabaya bindirir. İkili arasındaki tartışmanın dozu hiç beklemedikleri şekilde yükselirken, korkunç bir olay yaşarlar.

Bu yaşanan olay, birbirlerine sıkıca sarılmalarına sebep olur. Azad Dağıstan'ın sözlerini benimseyen Ferhat, aklı ve kalbi arasında bir seçim yapmaya karar verir. Aslı'nın ağabeyi Cem'i dinlediği için Aslı'dan boşanmaya kalkan Ferhat, bu kez kalbini dinler. İkili kendislerini aşkın kollarına bırakırlar ve ilk defa bütün engelleri kaldırmayı başarabilirler. Namık Emirhan ise ailesinin yaşadıklarından Aslı'yı sorumlu tutmaya devam eder. Aslı'yı öldürtmenin planlarını yapan Namık Emirhan, Cüneyt'in bu işi bitirmesini ister.

Öte yandan evden gönderilen Yeter'e yardım eli, Azad Dağıstan'dan gelir. Azad ile Yeter'in yakınlığı, birlikte hareket etmelerine neden olacaktır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ferhat, Cem’i öldürenin Dilsiz olduğunu öğrenmiştir

FRAGMANLAR