X
X

Siyah Beyaz Aşk 21. Bölüm

Abisi Cem'in katilinin Cüneyt olduğunu öğrenen Aslı, silahını çeker ve onu omuzundan vurur. Bu gerçek tüm aileyi ikiye böler. Aslı, abisinin katiliyle aynı çatı altında yaşayamayacağını düşünür. Aslı, artık eskisi gibi olmadığının da farkındadır. Silahların içinde tehlikeli bir hayatın kendisine göre olmadığını düşünen Aslı, gitgide Ferhat ve ailesine benzediğini düşünür. Bu durum Aslı'yı büyük bir ikileme düşürür. Üstelik çalıştığı hastanede onu işten çıkarır. Uzun bir süredir işine ağırlık veremeyen Aslı'nın tutunacak dalı kalmaz.

Aslı'yı hedef alan Namık Emirhan ve Cüneyt, yeni bir plan yaparlar. Aslı, artık Ferhat ve ailesiyle bir arada olmak istemez ve eski günlerine geri dönebilmek için ilk adımı atar. Ferhat'ın kendisini kötü etkilediğini düşünen Aslı, boşanmak ister. Aslı'nın abisi Cem'in de ikilinin boşanmasını istemesi, Ferhat'ı çaresiz bırakır ve bu kez o da bu fikre katılır.

İkilinin verdiği mücadelede son noktaya gelinmiştir. Ferhat'ın problemlerinin üstesinden gelmeye çalışan Aslı, ona yenilmiştir. Aslı, kendisine gelebilmesi için Ferhat'tan uzaklaşmasının gerektiğini düşünür ve ikilinin yolları ayrılır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Cem, Aslı ile Ferhat evlendikten sonra kardeşini bulabilmiştir

FRAGMANLAR