X
X

Siyah Beyaz Aşk 19. Bölüm

Aslı’yı öldürtmek isteyen Namık Emirhan, Cüneyt’i görevlendirmişti. Aslı ile Özgür, parkta vakit geçirirken kaçırılmışlardı. Aslı’yı bıraksalar da Yiğit’in oğlu Özgür’ü fidye karşılığında serbest bırakacaklarını iletmişlerdi.

Namık Emirhan’a boyun eğmek zorunda kalan Yiğit, tüm onuruna hiçe sayarak ondan parayı istemişti. Yiğit’e el öptüren Namık Emirhan’ın planı başarıyla ilerlemişti. Namık Emirhan parayı vermiş ve Özgür’ü kurtarmıştı. Olayın arka yüzünü bilmeyen Ferhat ile Yiğit, polis ekipleri eşliğinde oraya gitmişlerdi. Bu olayın suçlularının binanın arkasına kaçtığını öğrenen komiser Cem, işin arkasındaki kişinin Cüneyt olduğunu görmüştü. Cüneyt, bir dakika bile düşünmeden Cem’e ateş açmıştı.

Apar topar hastaneye kaldırılan Cem’in, ameliyatını Aslı üstlenir. Aslı, en kritik ameliyatını yapar ve hiç beklemediği bir olay yaşanır. Zira Cem verdiği mücadeleyi kaybeder ve hayata gözlerini yumar. Bu olay karşısında kahrolan Aslı’nın en büyük destekçisi Ferhat olur. Ferhat, Cem’i vuranın peşine düşmeye karar verir.

Öte yandan Yeter ile oğlu Yiğit arasındaki yüzleşme, gizli gerçekleri ortaya çıkarır. Bu gerçek, Yiğit’in büyük bir yalanın içinde yaşadığını fark etmesine sebep olur. Ayhan Dağıstan da annesi hakkında eline ulaşan gizemli mektubun peşine düşer. Neler yaşandığını araştıran Ayhan, babası Azad ile karşı karşıya gelecektir.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Yeter, İdil’in bebeğini aldırdığını öğrenmiştir

FRAGMANLAR