X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Tutsak 4. Bölüm Fragmanı - 2

 Elif, artık tüm baskılara dayanamadığını ve bu işin içinden çıkabilmek için Kenan'ın isteğini yerine getireceğini Bahadır ile konuşur. Bahadır, Elif'in bu işten zarar görmemesini isterken; Elif'in de Bahadır'ı düşündüğü yönünde ilk sinyal verilir. 

Kenan ve Elif beraber bankaya doğru hareket eder. Sadullah'ın kasasını açma yetkisi sadece Elif'te vardır. Elif, kasayı açar ve tüm her şeyden kurtulacağını ümit eder. Ama bu kasa içerisinde ne olduğu merak konusudur.

Tutsak, merakla beklenen yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Durusu'daki evde Sadullah'a ait kan izleri bulunmamıştır

FRAGMANLAR