X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Tutsak 8. Bölüm Fragmanı

Bahadır, Kenan'ın Elif'e yaklaşımlarından dolayı artık ona bilenmiştir. Öfkesi o kadar fazladır ki Kenan'ı öldürmek için bile kendine söz verir. 

Elif, Bahadır'a sonsuz güveninin yıkıldığını görür. Bahadır'ın her ne kadar açıklamak için söyleyecekleri olsa da; Elif, onu dinlemez. 

Bahadır ve Kenan karşı karşıya gelerek yüzleşir. Bu kavganın sonucunda Kenan'ın hayatı tehlikeye mi girecek?

Tutsak, merakla beklenen yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Sevim, Bahadır'ın annesidir

FRAGMANLAR