X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Tutsak 6. Bölüm Fragmanı - 2

Bahadır, Elif'in kocası Sadullah'ı öldürmek suçundan cezaevine girer. Bahadır'ın en çok üzüldüğü nokta ise tüm sevdiklerinin ondan uzakta, dışarıda olmasıdır.

Gürhanların, Sadullah ile olan iletişimleri gün yüzüne çıkmaya başlar. Bu konuşmalar, Sadullah cinayetini aydınlatacak mı? Elif, Bahadır'ı kurtarmayı başarabilecek mi?

Elif'in amcası Mehmet, para için Kenan'ın üstüne oynar. Kenan, Mehmet'in isteklerine boyun eğecek mi?

Tutsak, heyecan dolu yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de! 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Bennu'nun mücevherleri çalınmıştır

FRAGMANLAR