X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Tutsak 7. Bölüm Fragmanı

Bahadır, sonra yaşanan olaylardan sonra Elif'i bırakıp hiçbir yere gitmek istemediğini söyler. Bu sözler karşısında Elif'te aynı şekilde Bahadır'ın gitmesini istemediğini ve onunla birlikte bir hayat istediğini söyler. Bahadır ve Elif, bu konuşmadan sonra birbirlerini hiç bırakmayacakmış gibi sımsıkı sarılır ve mutluluktan adeta havada uçarlar.

Onların bu mutluluğunu gören Kenan ise çok şaşırmıştır. Kenan'ın Elif'e karşı hissettiği duyguları var mı? Gördüğü bu tablo karşısında aklından neler geçiyor?

Tutsak merakla beklenen yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Elif, Bahadır'ın evlenme teklifini kabul etmiştir

FRAGMANLAR