X
X

“Zalim İstanbul” setinden ilk kareler gelmeye başladı!

16.02.2019 Cumartesi 11:03 (Güncellendi: 30.06.2020 - 15:01)

Kanal D’nin yapımını Avşar Film’in, yapımcılığını Şükrü Avşar’ın üstlendiği yeni dizisi “Zalim İstanbul” pazartesi 19.45'te izleyicisi ile buluşacak.

Başrollerinde; Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek’in yer aldığı dizinin setinden ilk kareler de geldi. 

Çekimleri Antakya’da başlayan dizinin yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan otururken, öykü ve senaryosu ise Sırma Yanık’a ait.

“Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir” diyerek yola çıkan Zalim İstanbul’un genel hikaye ve künyesi ise şöyle; Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.

Yapım                                     : Avşar Film

Yapımcı                                  : Şükrü Avşar

Yönetmen                              : Cevdet Mercan

Öykü ve Senaryo                   : Sırma Yanık

Görüntü Yönetmeni              : Volkan Aslan

Genel Sanat Yönetmeni        : Naz Erayda

Oyuncular                              : Fikret Kuşkan (Ekrem), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)

Zalim İstanbul dizisi pazartesi 19.45'te Kanal D'de!

ZALİM İSTANBUL VİDEOLARI