X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Cenk, oğlu Umut'la son yolculuğuna çıkıyor!

Zalim İstanbul 39. Bölümde Cenk, hayatından kalan anları anılarla doldurmak için oğlu Umut ile birlikte yolculuğa çıkıyor!

Cenk, babası Agah Bey ile çocukluğundan hiç hatırası olmamasından dolayı biraz muzdariptir. Beynindeki tümör yüzünden az bir zamanı da kaldığını bilmektedir. Bu yüzden önemli bir karar verir. Oğlu Umut ile birlikte anılarının olacağı bir yolculuğa çıkmaya karar verir. Bu fikrini köşkteki herkesle paylaşır. İtirazlar yükselse de Cenk, kimseyi dinlemeyeceğini hissettirir. Yolculuk günü geldiğinde köşk ahalisi onu yolculamaktadır. Ayarladığı karavan ve oğlu Umut ile birlikte köşkü gerisinde bırakarak son yolculuğuna çıkar.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Cemre, Cenk'in kafasında şişe kırıyor

FRAGMANLAR