X
X

13 Ocak 2016 Genç Bakış Fragmanı

2.899 kez izlendi • 12 Ocak 2016

CHP Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke ve Grup Başkan Vekili Özgür Özel, CHP kurultayından "Başkanlık Sistemi" tartışmalarına, "Rusya Krizi"nden peş peşe gelen zamlara kadar, Türkiye’nin sorunlarını öğrencilerle birlikte Abbas Güçlü İle Genç Bakış'ta masaya yatırıyor..

Enflasyon rakamları ne anlatıyor? Mutfakta durum nasıl? Peş peşe gelen zamlar vatandaşa nasıl yansıyor? 2016 yılında işsizlik azalacak mı? HDP'li vekillerin dokunulmazlıkları kaldırılabilir mi? Rusya krizinin Türkiye'ye ekonomik faturası ne olur? CHP, Başkanlık sistemini tartışılabilir buluyor mu? Çözüm süreci yeniden başlayabilir mi? Kılıçdaroğlu'nun destek verdiği Avrupa Yerel Yönetimler Özerklik şartında neler var? Bu şartlar ile öz yönetim talebi arasında fark var mı? Seçmen neden daha düşük asgari ücret vaadini tercih etti? CHP vaat ettiğini yapamaz algısı mı var? CHP, pozitif kampanyaya rağmen neden oylarında sıçrama yapamadı? 7 Haziran ve 1 Kasım'a dair özeleştiri yapıldı mı?

CHP Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke ve Grup Başkan Vekili Özgür Özel’in konuk olacağı Abbas Güçlü İle Genç Bakış 13 Ocak Çarşamba gecesi Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR