X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

16 Mart 2016 Genç Bakış Fragmanı

Yazar, müzisyen ve dünya insanı Zülfü Livaneli Genç Bakış’ta…

Yeni kitabı "Gözüyle Kartal Avlayan Yazar" ile Yaşar Kemal’i anlatan Zülfü Livaneli, terör saldırılarıyla bir kez daha sarsılan Türkiye’yi sanatçı gözüyle Abbas Güçlü ile Genç Bakış’ta anlatıyor. Yaşar Kemal ile olan 44 yıllık  dostluklarından siyasete, edebiyattan müziğe kadar her konuyu öğrencilerle konuşuyor.

Ankara'da peşpeşe gelen saldırılan ne anlama geliyor? Zülfü Livaneli neden Yaşar Kemal’i yazdı? Gazeteciliğe ve siyasete son noktayı koydu mu? Mülteciler konusunda kitap yazacak mı? 2016 Türkiye'sini ve sonrasını nasıl görüyor? Türkiye’de siyaset nereye gidiyor? Türk yazarlar dünya edebiyatında hangi noktada? Kadın cinayetleri neden bu kadar arttı?

Yazar Zülfü Livaneli Abbas Güçlü İle Genç Bakış’ta Türkiye’yi anlatıyor. Genç Bakış16 Mart Çarşamba gecesi Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR