X
X

Adı Efsane 21. Bölüm

5 Temmuz 2017

Hakan ve tayfası liseler arası turnuvada final maçını kazanıp şampiyon olduktan ve okulun tatile girmesinden sonra Durmazspor adlı yeni kurulan takım için oyuncu seçmelerine girer. Bu seçmelerde Hakan takıma girer. Geçim sıkıntısı çeken ailelerine destek olmak için arayış içinde olan gençler, Hakan için sevinirlerken, kendilerinin acil iş bulmaları gerekmektedir. Burada devreye giren kişi ise, Hakan'ın teyzeoğlu Ozan'dır...

Ozan, cezaevinden yeni çıkmış geçmişi karanlık birisidir. Küçük çapta mafya işleri yürütmektedir. Hakan, Ozan'ı iyi tanımaktadır. Bu yüzden iş telaşına giren tayfasını ondan korumak için çabalamaktadır. Fiko, Durmazspor'un seçmelerini kaybettikten sonra yine umutsuzluğa kapılmıştır. Ozan, onun bu durumundan yararlanır ve iş teklifinde bulunur.

Reyhan kızı Naz ile, eşinin ölümü ve iflasından sonra mahalleye geri dönmek zorunda kalır. Evlenmesi ve mahalleden ayrılmasına neden olan bir sır, tekrar döndüğü mahallede sırtında bir kambur gibi kendisini takip eder. 

Naz, Reyhan'ın kızıdır. Annesinin mahalle il olan geçmişini bilmemektedr. Varlıklı bir hayattan sonra geçim sıkıntısı içindeki mahalleye gelmesi onun pozitif bakışını etkilemez. Hemen adapte olur.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Fiko ve Çiler'in duvara çizdikleri grafiti kelebektir

FRAGMANLAR