Skip to main content
 
Adı Efsane 7. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Adı Efsane 7. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Adı Efsane 7. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Adı Efsane 7. Bölüm

Adı Efsane 7. Bölüm

Adı Efsane 7. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

1.226.852 kez izlendi
11 Mart 2017 Cumartesi yayınlanan Adı Efsane 7. Bölümde Melis’in vurulması herkesi derinden ilgilendiren değişimlere neden oluyor!
11 Mart 2017 Cumartesi yayınlanan Adı Efsane 7. Bölümde Melis’in vurulması herkesi derinden ilgilendiren değişimlere neden oluyor!

Hakan’ın babası Seyfi’nin alacaklıları gençlerin mekanında tartışma esnasında Melis’i vururlar! Melis, hemen hastaneye götürülür ve ameliyata alınır! Hakan, Tarık’ın kendisine emanet ettiği Melis’in içine düştüğü durumdan dolayı kendini suçlamaktadır! Ameliyathanenin önünde Melis’ten gelecek haberi beklerken Tarık’ı karşısında bulur!

Tarık ve Hakan arasında çok sert konuşma geçer! Tarık, sözleri ile Hakan’ı dövmekten beter eder! Bahar’ın bile uyarılarını duymayan Tarık, biricik kızının düştüğü durumdan dolayı Hakan’ı suçlamaktadır!

Haber alan Seçil de hastaneye koşar! Tarık’ın karşısında nefretini kusar! Tarık’tan beklemediği bir hareket gelir: Seçil’e sarılmıştır! Bahar da bu yaşananlara şahit olmuştur!

Tefeciler de boş durmaz! Alacaklarını tahsil etmek için Hakan’ı ve ailesini tehdit etmeye devam ederler! Hakan’ın kız kardeşi de olayın içine çekilir ve gözleri önünde arabaya atılarak kaçırılır! Kurtuluşu, Hakan’ın bulacağı paraya bağlıdır! Hakan sonunu düşünmeden, ilerde sorun yaşayabileceği  birinden borç alır.

Tarık ise, bu yaşananlardan dolayı kendini suçlar ve bir karar alır!11.03.2017 Cumartesi 23:16  (Güncellendi: 06.09.2017 Çarşamba 11:24)