X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Aslı İnandık'la temperlendik, helmelendik!

9 Ekim Pazar günü yayınlanan Arda ile Omuz Omuza 134. Bölümde konuk olan Aslı İnandık, Arda'nın direktifleriyle "Naked Cake" yapmaya çalıştı ve ortaya çok komik anlar çıktı!

Arda ile Omuz Omuza'nın bu haftaki konuğu başarılı oyuncu Aslı İnandık oldu. Aslı, Arda ile başladığı macerayı başarılı bir şekilde götürürken bir peynir ismi ile geriye düşmeye başladı. Torşonlarla boğuşan, temperleme ile dağılan ve helmelenen bir Aslı izlemeye başladık. Arda'nın da yardım çabaları boşuna çıkınca mutfakta erken havlu atıldı.

İşte o keyifli anlar sizlerle!...

Ünlü isimlerin, Arda Türkmen’in yardımıyla mutfak performanslarını sergilediği program Arda ile Omuz Omuza yeni bölümü ile pazar günleri saat 13.00’da Kanal D’de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR