X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Cemre Baysel mutfakta şov yaptı!

17 Ekim Pazar günü yayınlanan Arda ile Omuz Omuza 99. Bölümde konuk olan Cemre Baysel, Arda'nın direktifleriyle "Napoliten Soslu Krep Lazanya" yapmaya çalıştı ve ortaya çok komik anlar çıktı!

Arda ile Omuz Omuza'nın bu haftaki konuğu Baht Oyunu'nun güzel oyuncusu Cemre Baysel'di. Cemre, heyecanlı başladığı işi maharetle bitirmeyi başardı. Başlarda Arda'yı takip etmeyi başaran Cemre, sonlara doğru ipin ucunu kaçırmaya başladı. Krep ile yaptığı jonglörlükler de onu kurtarmaya yetmedi. Programın sonuna doğru yavaş yavaş toparlanan Cemre tabağını servise sunmayı başardı.

Ünlü isimlerin, Arda Türkmen’in yardımıyla mutfak performanslarını sergilediği program Arda ile Omuz Omuza yeni bölümü ile Pazar günü saat 12.00’da Kanal D’de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR