X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Yeliz Kuvancı isyanlarda!

28 Mart Pazar günü yayınlanan Arda ile Omuz Omuza 85. Bölümde konuk olan Yeliz Kuvancı, Arda'nın direktifleriyle "Karidesli Dil Balığı ve Safranlı Rizotto" yapmak için köpekbalığı edasıyla mutfağa girdi girmesine de, hamsi olarak günü sonlandırdı.

Sadakatsiz dizisinin başarılı oyuncusu Yeliz Kuvancı, bu hafta Arda Türkmen'in "Arda ile Omuz Omuz" progamına konuk oldu. Çok iştahlı bir şekilde yayına başlayan Yeliz, giysisinin üzerindeki köpekbalığı simgesi ile Arda'ya gözdağı verdi. Yapacağı yemeği (Karidesli Dil Balığı ve Safranlı Rizotto) öğrendiğinde ise; tabiri caizse hamsiye doğru evrim geçirmeye başladı. Yemek sırasında da, Arda'ya yetişmekte sıkıntı çeken Yeliz izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Çıkarttığı tabak ise, Arda'dan iyi puan almayı başardı.

Ünlü isimlerin, Arda Türkmen’in yardımıyla mutfak performanslarını sergilediği program Arda ile Omuz Omuza yeni bölümü ile Pazar günü saat 12.00’da Kanal D’de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR