X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Omuz omuza versek Seversin!

29 Mayıs Pazar günü yayınlanan Arda ile Omuz Omuza 126. Bölümde konuk olan İlayda Alişan ile Burak Yörük, Arda'nın direktifleriyle "Sütte Levrek ve Parmesan Taco" yapmaya çalıştılar ve ortaya çok komik anlar çıktı!

Arda ile Omuz Omuza'nın bu haftaki konukları, Kanal D'de 1 Haziran Çarşamba akşamı başlayacak olan yeni dizi "Seversin"in başrol oyuncuları olan İlayda Alişan ile Burak Yörük katıldı. Arda Türkmen'in direktifleri ile "Sütte Levrek ve Parmesan Taco" yapmaya çalışan ikili eğlenceli anlara neden oldular. Yemek yaparken tam bir takım olduklarını ispatlayan İlayda ve Burak, "Seversin" dizisinde de, izleyenlere bu birlikteliği kolayca geçireceklerini göstermiş oldular. 

İşte o keyifli anlar sizlerle!...

Ünlü isimlerin, Arda Türkmen’in yardımıyla mutfak performanslarını sergilediği program Arda ile Omuz Omuza yeni bölümü ile pazar günleri saat 12.00’da Kanal D’de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR