X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

"Pacino" Taro, "Tarantino" Arda'ya karşı!

28 Şubat Pazar günü yayınlanan Arda ile Omuz Omuza 81. Bölümde konuk olan Taro Emir Tekin, Arda'nın direktifleriyle "Peynirli Tavuk Köfte" ve "Milföy Rüzgar Gülü" yapmaya çalıştı; ikilinin uyumu ise, takdire şayandı!

Arda Türkmen bu hafta Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz’in yakışıklı oyuncusu Taro Emir Tekin’i konuk etti. Arda, kendinden emin bir şekilde karşısında "Tarantino" önlüğüyle hazır bekleyen Taro'nun azmine hayran kaldı. Zor bir yemek seçen Arda, Taro'nun bu kadar başarılı olacağını kestiremiyordu. Taro, yemeğin yapım aşamasında herkes gibi zorlansa da, üstesinden gelmeyi başardı. İkilinin girdiği sohbet ve Taro'nun tedirginliğini verdiği eğlenceli anlar görülmeye değerdi.

İşte, o keyif dolu anlar sizlerle...

Ünlü isimlerin, Arda Türkmen’in yardımıyla mutfak performanslarını sergilediği program Arda ile Omuz Omuza yeni bölümü ile Pazar günü saat 12.00’da Kanal D’de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR